Hakkımızda

ışıklı yat yazısı, yat için krom harf yazı, yat tabelası, yat yazıları, yat yazısı, ışıklı tekne yazısı, tekne için krom harf yazı, tekne tabelası, tekne yazıları, krom tekne yazısı, ışıklı lüks tekne ve yat yazısı, lüks yat ve tekne için krom harf yazı, lüks tekne ve yat tekne tabelası,  lüks tekne ve yat yazıları, lüks yat ve yazısı, lüks tekne ve ışıklı yat yazısı, lüks tekne ve yat için krom harf yazı, lüks tekne ve yat tabelası, lüks tekne ve yat yazıları, lüks tekne ve yat yazısı

Yöntek Mimari Yönlendirme;

   

Türkiye'de 20 Yılı Aşkın Sürede, Bir Çok Kalitesini Kanıtlanmış Marka ve Alışveriş Merkezi, Otel, Tatil Köyü, Fabrika ve İşletmelerin; Kurumsal Kimlik Tabelaları (Panoları), İç Mekan ve Dış Mekan Yönlendirme, Otopark Trafik Levhaları, Yönlendirme Sistemleri, Kapı Numaraları, Kat Yönlendirmeleri, Çatı ve Cephe Tabelaları ile Totem, Tabela ve Kurumsal Kimlik Logolarının  PROJE, TASARIM, DANIŞMANLIK, İMALAT ve MONTAJ hizmetlerinin tamamının altında, YÖNTEK Mimari Yönlendirme Sistemlerinin imzası bulunmaktadır. 


YÖNTEK ; Kurumsal konumlandırma, bilgilendirme, yönlendirme sistemleri, tanımlama gibi çevresel ve mimari işaretlemeler konusunda, doğru donanım, doğru ekiple eksiksiz hizmet vermek ve üretim yapmak amacı ile çalışan bir firmadır.
 

Okul, Metro, Havaalanı, Havalimanı, Fuar, Tatil Köyü, Otel, Banka, Fabrika, İş Merkezi, Avm, Hastane gibi Mimari yapıların iç ve dış yönlendirmeleri ve bilgilendirmelerinde olduğu gibi şehir yönlendirme ve uyarı sistemlerinde de uluslararası standartlara uygun, kolay algılanabilir, doğru konumlandırılmış projeleri tasarlar, üretir ve monte eder.


Mimari yönlendirme sistemleri ve çevresel işaretleme, yönlendirme ve bilgilendirmenin söz konusu olduğu her türlü iç ve dış alanda projelendirme, danışmanlık, uygulama ve üretim rollerini etkin bir şekilde, alana ve ihtiyaca yönelik olarak mimari bütünlüğün bir parçası olarak tasarlanan ve geliştirilen proje, kolay algılanan, çevre koşullarına yüksek dayanımlı ve yenilikçi ürünlere dönüştürülür.


Farkımız; Müşterilerimizin kurumsal ihtiyaçlarına yönelik beklentilerini ve ihtiyaçlarını doğru olarak anlayıp, kurumun ihtiyaçlarını karşılayacak ekonomik ve doğru çözümü sunmak için proje, tasarım ve danışmanlık hizmetlerimizi bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz öncülüğünde, ürettiğimiz modern ve estetik çözümlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.


Ekibimizin tasarım ve proje tecrübesini işe yansıtmanın yanı sıra, kaliteli, hızlı, ekonomik ve etkin çözümleriyle yıllarca devam eden müşteri memnuniyetini de en yüksek seviyede sağlamış olmaktan, mutluluk ve onur duyuyoruz.  


Mimari Yönlendirme Sistemleri Proje, Tasarım, Otopark Yönlendirme Sistemleri, Danışmanlık ve Uygulama Çalışmaları, Avm Yönlendirme Danışmanlık, Yönlendirme Sistemleri, Otel Yönlendirme Danışmanlık, Havalimanı Yönlendirme Proje Danışmanlık, Havaalanı Yönlendirme Proje Danışmanlık, Işıklı Işıksız Kurumsal Cephe Tabela ve Kimlik Panoları, Özel Tasarım Tabela ve Tanımlama Panoları, Özel Tasarım Yönlendirmeler, Şantiye Reklam Panoları, Avm Reklam Panoları, Otel Yönlendirme, Dijital Baskı Ürünleri, Germe Vinil Panolar, Krom Kutu Harf İmalatları, Alüminyum Kutu Harf İmalatları, Özel Tasarım Kurumsal Logo, Otopark Trafik Levhaları, Otopark Yönlendirme Sistemleri, Otopark Yatay ve Düşey İşaretlemeler, Yol ve Otopark Çizgi Uygulamaları, Özel Tasarım Fuar Standları, Led Panolar, Neon, Totem, Clp Tabela v.b gibi Çalışmaların Tamamına Hizmet Vermekteyiz.

KÜRESEL HİZMET

cephe yazısı, iç mekan yönlendirme, yönlendirme, isimlik, uyarı levhaları, otopark yön işaretleri

 

KÜRESEL LOJİSTİK

Uzman bir uluslararası lojistik firması ve dünyaca ünlü global kurye hizmetleri ile yakın çalışma ilişkisi, dünyanın dört bir yanına hava, kara ve deniz yoluyla hızlı ve verimli bir şekilde ulaşmamızı sağlar.

Yöntek mimari yönlendirme ışıklı kutu harf kurumsal kimlik imalat ve toplama işleminden son teslimine kadar, gönderinizin ihracat ve ithalat düzenlemelerini yönlendirdiğinden ve hedefine uzmanlıkla ulaştığından emin olur.


 

GLOBAL LOGISTICS

A close working relationship with a specialist international logistics company and a handful of world renowned global courier services enables us to reach the four corners of the globe swiftly and efficiently by air, land and sea.

From collection right through to final delivery, Yöntek make sure your shipment navigates export and import regulations and reaches its destination with proficiency.

TAAHHÜTLERİMİZ

Bakır Eskitme, Işıklı Kutu Harf - Giriş Tabelası, Pirinç Eskitme Harf, Işıklı Tabela, Pirinç tabela

 

Özel ekibimizin her projeyi, her detayında, sonuna kadar dinleyeceği, tartışacağı ve rehberlik edeceğinden emin olabilirsiniz. mimari yönlendirme ışıklı kutu harf kurumsal kimlik

Tasarım, kurulum ve zamanlama ile ilgili tartışmalar gerek ofisimizle ya da proje sahasındaki yerinde ziyaretlerle yapılabilir. Bu, nihai ürünün, tüm beklentileri aşarak tam olarak müşterinin düşündüğü ve zamanında teslim edilmesini sağlar. 

OUR COMMITMENT

 

You can rest assured that our dedicated team will listen, discuss and carefully guide each individual project in its entirety, down to every last detail.

Discussions regarding design, installation and scheduling can be held with or office or through organised on-site visits at the project location. This ensures that the end product is exactly what the client has in mind and delivered on time, surpassing all expectations.our commitment

FELSEFEMİZ

Otel Cephe Reklam Panoları ve Cephe Panoları, Cephe Tabelaları ve Işıklı Reklam Tabelaları İmalatı

Mimari Yönlendirme Mükemmellik, rekabetçi fiyatlandırma, mükemmel servis, rakipsiz kalite, öncü esneklik ve memnun müşteri taahhüdü aynı derecede önemlidir.

Tasarım, imalat ve malzeme tedarikini “elde” tutmak, üretimin her yönü üzerinde sıkı bir kontrol sağlamamıza izin vermektedir. Kapsamlı bir teknik bilgi ve mühendislik mükemmelliği zenginliği, üretimi tanımlayan şeydir.

İstekli ve müşterinin bireysel isteklerine uyum sağlama yeteneği ile birleşen bu önemli faktörler bizi yönlendirme sistemleri, tabela ve diğer bahsi geçen imalatlarımız bizi vazgeçilmez yapar.

Sürekli artan müşteri portföyümüz, felsefemiz ve başarımızın bir göstergesidir.

OUR PHILOSOPHY

Özel Tabela Tasarımımız ve Özel İmalat Tabelalarımızdan Örnek Olan Özel Tasarım Tabela Üretimimiz

A commitment to perfection, competitive pricing, excellent service, unrivalled quality, lead-time flexibility and a satisfied customer are all equally paramount.

Keeping our design, manufacture and material sourcing ‘in house’ allows us to maintain tight control over each and every aspect of production. A comprehensive wealth of technical knowledge and engineering excellence is what defines the finished article.

These key factors united with willingness and an ability to adapt to a client’s individual requests makes us the  
indispensable  company for signage & our other mentioned productions make us indispensable. customers from  our philosophy and success.

GELİŞMİŞ HİZMET

Özel 3D Tabela Tasarımı ve Özel İmalat Tabelamıza Örnek Özel Tasarım Tabela Üretimimiz.

Tabela veya İmal edilen ürünleri satın alırken, sadece ayrıcalıklı kalite ve detaylara dikkatimizi çekmez, aynı zamanda birinci sınıf teknik uzmanlığımızı alırsınız.

Satış sonrası servislerden hiçbiri ve üretici dünyasına yakışır bir üründen sonra, müşteri memnuniyetini tam olarak sağlıyoruz. mimari yönlendirme

UNRIVALLED SERVICE 

From concept to completion, when purchasing  Signage or LED lighting letters and our products from Yöntek, you not only receive our exceptional mark of quality and attention to detail, but also our world class technical expertise.

A second to none after sales service and a finished product worthy of the manufactoring company world ensures complete customer satisfaction.

Innovation Management

Mesh Kafes Üzeri Logo ve Avm Yön Tabela İmalatımız Ayrıca Avm Yönlendirme Sistemleri İle Avm Yönlendirme İmalatlarımız

We are proud to work with a team of designers and craftsmen who approach the tasks with a methodical mastery.
The entire team reflects our vision and understanding of the final product and equally importantly intended market. An enthusiastic eye for detail and a desire for excellence, click for each member of the team. 

İnovasyon Yönetimi

Alışveriş Merkezleri ve Oteller İçin Ürettiğimiz Çatı Tabelası Yada Fabrika Tabela Montajı

Görevlere metodik bir ustalıkla yaklaşan yaratıcı tasarımcı ve zanaatkarlardan oluşan bir ekiple çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Tüm ekip, nihai ürün ve aynı derecede önemli olarak amaçlanan pazar hakkındaki vizyonumuzu ve anlayışımızı yansıtmaktadır. Detaylara hevesli bir göz ve mükemmellik arzusu, ekibin her üyesi için geçerlidir. mimari yönlendirme

Yöntek Mimari Yönlendirme İş Güvenliği / Job Security

Alışveriş Merkezleri ve Oteller  Ürettiğimiz Çatı Tabelası Özel Tasarım Işıklı Kutu Harf Montajımız.

Dünyada ve Türkiye’de meydana gelen hızlı sanayileşme ve teknolojik gelişmeler ile doğru orantılı olarak özellikle iş yerlerinde çalışan kişilerin güvenliği ile ilgili bazı sorunlar da açığa çıkmıştır. Bu sebeple bir takım önlemleri önceden alarak iş yerlerini güvenli hale getirmek gerekmekte olduğundan iş güvenliği oldukça önem kazanmıştır. mimari yönlendirme